Welcome to Summer Voice | 0224 322 04 24 Whatsapp

New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

SUMMER VOICE FEST 2017 yılından beri Türkiye’nin En Aktif ve Enerjik Festivalidir. 3 gece 4 gün boyunca, 12 farklı parti konsepti, birbirinden eğlenceli su aktiviteleri, Türkiye’nin önde gelen marka ve sanatçıları ile gençlere baharı yaşatan en yenilikçi festivaldir.

02 – 05 Mayıs 2019 tarihlerinde Bodrum bölgesinde gerçekleştirilecektir. Türkiyenin önde gelen Sanatçıları ve Dj’leri yer alacaktır.Etkinlik içerisinde 3 gündüz, 3 gece olmak üzere 12 ana konseptte etkinlikler ve DJ performansları düzenlenir. Gün boyu, öğrenciler arasında tanışma ve kaynaşmayı sağlayan oyunlar ve aktiviteler bulunur.

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Tatilkaresi Turizm bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir.Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve birbirine bağlı satış noktaları ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Tatilkaresi Turizm dev kadrosuyla, her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.Bu sebeple liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.